Handmade Черный Ремешок (LHS-004)

Handmade Черный Ремешок (LHS-004)

0.00грн
Модель: LHS-004
Наявність Є в наявності

Огляд

Ремінець для годинника шкіряний виготовляється під замовлення за індивідуальними мірками. Замовляючи ремінець ручної роботи, Ви маєте змогу обрати буд...

Ремінець для годинника шкіряний виготовляється під замовлення за індивідуальними мірками. Замовляючи ремінець ручної роботи, Ви маєте змогу обрати будь-який параметр аксесуара на власний розсуд. З урахуванням своїх побажань, фантазії чи медичних показань обираються як матеріал, так і формат ремінця. 

Матеріали мають бути високої якості, естетичного вигляду та максимально практичні у використанні, особливо враховуючи, що ремінець з годинником буде постійно використовуватись. 


В цілому як тільки ви визначились з типом ремінця, який ви бажаєте собі замовити, та хоча б частково визначились з матеріалами, то звертайтесь обов’язково до наших консультантів. Для зв’язку: 

  • Пишіть в онлайн-чат, що функціонує на сайті та знаходиться у правому нижньому куті сторінки;
  • Зв’язуйтесь за допомогою Viber;
  • Дзвоніть за номером +38 (050) 517-37-03;
  • Замовляйте зворотній дзвінок за формою на цій сторінці.


Для замовлення важливо вказати, до якого годинника треба виготовити ремінець, якого типу, розміру та з яких матеріалів. Консультант може допомогти визначитись з кожним з цих параметріва, а також відповісти на всі супутні питання.

Написати відгукОцiнка

Переглянуті товари

Handmade Черный Ремешок (LHS-004)

0.00грн