Кліпса для ремінця годинників Tag Heuer (KLI-043)

Кліпса для ремінця годинників Tag Heuer (KLI-043)

490.00грн
Виробник:Cafskin (Гонконг)
Модель: KLI-043
Наявність Є в наявності

Доступні варіанти

Огляд

Сталева кліпса для ремінця годинника Tag Heuer виготовлена ​​з нержавіючої сталі з гравіюванням бренду на лицьовій стороні скоби. Поверхня застібки са...

Сталева кліпса для ремінця годинника Tag Heuer виготовлена ​​з нержавіючої сталі з гравіюванням бренду на лицьовій стороні скоби. Поверхня застібки сатинована, сталевого кольору. Кліпса є розкладною — розкладається на дві частини при відкритті. Закривається із зусиллям до клацання — означає спрацьовування захисного механізму. Відкривається тільки шляхом натискання двох кнопок з боків. Кнопки-фіксатори захищають ремінець від випадкового розкриття.

Застібка для ремінця годинника Tag Heuer — стильний і надійний аксесуар, який дозволить одягати годинник в будь-яких умовах, не боячись, що кліпса розстебнеться, а годинник загубиться.

Модель кліпси-автомат розрахована на ширину кріплення до ремінця 20 мм. У магазині є моделі інших кольорів і розмірів.

Важливо! Зовнішня схожість представленої моделі застібки із застібкою на вашому ремінці не означає їх взаємозамінність. Уточнюйте відповідність розмірів і кріплення у менеджерів сайту за контактними телефонами магазину.

Купити розкладну кліпсу автомат для ремінця годинника Tag Heuer можна в нашому інтернет-магазині Година в Києві, Львові, Харкові, Одесі та інших містах України. Доставка здійснюється по всій країні. З усіх питань вибору і покупки застібки звертайтеся до наших онлайн-консультантам або за телефонами, вказаними на сайті. Також ви можете купити аксесуари до годинника в оффлайн магазині в місті Київ (адреси вказані в розділі «Контакти»).

Установка ремінця, застібки та ремонт годинників здійснюється в наших годинникових майстернях в Києві. Замовлення приймає по всій Україні. Зателефонуйте за контактними телефонами на сайті для узгодження.

Приємних покупок! З повагою команда «Година»!


  • До годинників: Tag Heuer
  • Колір: сталевий
  • Матеріал: нержавіюча сталь
  • Ширина кріплення до ремінця: 20 мм
  • Особливості: з фіксаторами

Написати відгукОцiнка

Переглянуті товари

Кліпса для ремінця годинників Tag Heuer (KLI-043)

490.00грн