Кліпса на ремінець годинників Ulysse Nardin (KLI-009)

Кліпса на ремінець годинників Ulysse Nardin (KLI-009)

1390.00грн.
Модель: KLI-009
Наявність Знято з виробництва

Доступні варіанти

Огляд

Застібка кліпса на ремінець годинника Ulysse Nardin виготовлена ​​з нержавіючої сталі із захисним покриттям PVD сталевого кольору. Ширина кріплення — ...

Застібка кліпса на ремінець годинника Ulysse Nardin виготовлена ​​з нержавіючої сталі із захисним покриттям PVD сталевого кольору. Ширина кріплення — 18 мм.

Кліпса відноситься до типу «метелик» — розкладається на три частини при відкритті. Закривається до клацання (спрацьовують пази фіксатори), для відкриття необхідно докласти зусилля, тому ви захищені від випадкового спадання ремінця з руки.

Дизайн моделі кліпси Ulysse Nardin виконаний так, щоб в закритому стані застібка нагадувала пряжку. На лицьовій стороні зроблена гравірування бренду з якорем.

Використання кліпси в якості застібки для ремінця краще, ніж пряжки, так як виключається механічне пошкодження матеріалу і зайві перегини.

Важливо! Зовнішня схожість представленої моделі кліпси з кліпсою на вашому годиннику не означає їх взаємозамінність. Уточнюйте відповідність розмірів і кріплення у менеджерів сайту за контактними телефонами магазину.

Купити сталеву кліпсу на ремінець годин Ulysse Nardin шириною 18 мм можна в інтернет-магазині Година в Києві, Харкові, Одесі та інших містах України. Для замовлення додайте товар в корзину і оформите покупку. З питань уточнення відповідності кліпси і вашого ремінця звертайтеся до онлайн-помічнику або за телефонами (050) 517–37–03, (096) 734–33–46.

Додатково можна купити і замовити установку кліпси і ремінця на годинник в наших вартових майстерень в місті Києві. Адреси та телефони вказані в розділі «Контакти».

Приємних покупок! З повагою, компанія «Година»!


  • До годинників: Ulysse Nardin
  • Колір: сталевий
  • Матеріал: нержавіюча сталь
  • Ширина кріплення до ремінця: 18 мм
  • Особливості: тип «метелик»

Написати відгукОцiнка

Переглянуті товари

Кліпса на ремінець годинників Ulysse Nardin (KLI-009)

1390.00грн.