Замовляючи ремінець ручної роботи, Ви маєте змогу обрати будь-який параметр аксесуара на власний розсуд. З урахуванням своїх побажань, фантазії чи медичних показань обираються як матеріал, так і формат ремінця.
Замовити ремінець ручної роботи можна:
- звернувшись до чату на сайті;
- заповнивши форму зворотнього зв’язку;
- зателефонувавши або написавши у Viber за тел: +38 (050) 517-37-03.
Термін виготовлення замовлення: 5-7 днів
Вартість: від 600 грн до 3800 грн
Матеріали мають бути високої якості, естетичного вигляду та максимально практичні у використанні, особливо враховуючи, що ремінець з годинником буде постійно використовуватись.
Привабливою та практичною в усі часи залишається шкіра тварин:
- Шкіра теляти;
- Алігатора;
- Ската;
- Страуса;
- Анаконди.
Є ще багато різних варіантів, між тим це вже занадто екзотичні матеріали.
Такі варіанти, як шкіра теляти чи лами, можуть використовуватись як у багатошарових ремінцях для годинника, так і в якості єдиного матеріала, бо є достатньо міцними та товстими. Частіше за все можна побачити в продажі саме кожані ремінці з телячої шкіри. Особливо при цьому цінується італійська шкіра, яка по праву вважається матеріалом преміум-класу за свої беззаперечні якості як в міцності, так і у зовнішньому вигляді і приємних тактильних відчуттях на дотик.
Всі інші типи шкіри для ремінців handmade здебільшого використовуються як зовнішній декоративний слой. Крім цього додають середній слой наповнювача та внутрішній слой, який буде контактувати з рукою.
Важливо правильно обрати для себе не тільки зовнішній шар ремінця по естетиці вигляду, але й внутрішній слой з практичної точки зору. Такі матеріали, як нубук та каучук, є найбільш привабливими варіантами. Це природні матеріали гіпоалергенні та дуже приємні на дотик. Можна віддати перевагу і синтетичним матеріалам: силікон, мікрофібра. На додачу завжди є варіант замовити також і ремінець для часів ручної роботи з текстильною підложкою.
Остаточний вибір варто робити, ознайомившись з кожним матеріалом окремо та звісно перевіривши реакцію власної шкіри на контакт з тим чи іншим матеріалом з перелічених вище.
Перевагою ремінців ручної роботи, які ви замовите у нашому магазині «Година», є можливість обговорити та обрати будь-який дизайн та матеріал, який вам заманеця. Виготовленням замовлення займеться саме той майстер, який найбільш буде досвідченим саме у роботі з обраними матеріалами.
Крім матеріалів варто обрати, яким буде сам ремінець для годинника за формою та розміром, яким чином він буде триматись за годинник та сидіти на руці.
Найпростіша форма — це ремінець з цільного куска товстої шкіри без зайвих швів та шарів. Разом з цим це є й стильним мінімалістичним варіантом, який підійде для строгого ділового стилю і для спортивного стилю.
Якщо не подобається простий варіант з пряжкою або занадто простою формою ремінця, то можна використати такі варіанти як:
- Подвійний ремінець;
- Rally Strap (ремінець типу ралі);
- Шкіряний ремінець типу Nato чи більш товстий Zulu.
На додачу до будь-якого з цих типів ремінців для годинника ручної роботи шкіра може бути додатково зроблена з перфораціями чи фактурним відтиском для створення унікального візерунку чи замовного малюнку по поверхні.
Зшитий ремінець з екзотичних типів шкіри – це в першу чергу безмежний вибір з типів самої шкіри та підкладки.
Фактурні чи зернисті шкіри акули, ската, анаконди, окуня та подібні — це завжди унікальний зовнішній вигляд ремінця ручної роботи, у якого не може бути повторів, як і у відбитка пальця. Це завжди впізнаваність та ознака елітного аксесуару, що буде гарно виглядати в будь-якій ситуації.
Багатошарові ремінці надійно прошиваються та склеюються. Якість результату в цьому дуже залежить від вправності та досвіду майстра, який виготовляє вам бажаний ремінець для наручного годинника, і звісно від якості матеріалів, враховуючи нитки та супутні допоміжні матеріали.
З неозвучених до цього варіантів ремінців залишаються ще ремінці з бундом та його більш старший собрат — шкіряний напульсник. Фактично це найстаріший варіант ремінців, який використовували навіть ще тоді, коли ще не було наручних годинників як таких. Мались на увазі карманні годинники та хронографи – доволі масивні пристрої, які треба було мати у полі зору та не займати руки для цього, наприклад, для військових, мандрівників та й таке.
Ремінець з бундом в першу чергу використовується для того, щоб корпус годинника не торкався руки людини. Це унеможливлює термічний вплив на шкіру людини через занадто високі чи низькі температури. Це дуже важливо і для людей, у котрих є алергія на метали, з яких виробляється годинник.
В цілому як тільки ви визначились з типом ремінця, який ви бажаєте собі замовити, та хоча б частково визначились з матеріалами, то звертайтесь обов’язково до наших консультантів. Для зв’язку:
- Пишіть в онлайн-чат, що функціонує на сайті та знаходиться у правому нижньому куті сторінки;
- Зв’язуйтесь за допомогою Viber;
- Дзвоніть за номером +38 (050) 517-37-03;
- Замовляйте зворотній дзвінок за формою на цій сторінці.
Для замовлення важливо вказати, до якого годинника треба виготовити ремінець, якого типу, розміру та з яких матеріалів. Консультант може допомогти визначитись з кожним з цих параметріва, а також відповісти на всі супутні питання.
Приклади готових ремінців ручної роботи:



