О компанії

Компанія "Година" на протязі останніх 15 років є провідним постачальником часових ремінців, браслетів, запчастин для годин і інструменту. 

Клієнтами компанії є провідні магазини з продажу годинників і часові майстерні у всіх обласних центрах України! 

У нас на сайті можна замовити більше 1000 видів ремінців оптом і в роздріб! 

Придбати нашу продукцію ви можете нашому інтернет - магазині, а також в наших магазинах в м.Києві. Оптом наші товари можна придбати в нашому оптовому інтернет - магазині або на складі в м.Києві. 

Для зручності обслуговування наших клієнтів в м.Києві у нас працюють вартові майстерні. Тут вам допоможуть підібрати і встановити ремінці та браслети, замінити батарейки, а також відремонтувати ваш годинник. 

Компанія "Година" є представником ремінців "Diloy" (Іспанія) в Україні. Численні шанувальники бренду DILOY з різних країн світу цінують його продукцію не тільки за високу якість виготовлення, різноманітність моделей, фактур і колірних рішень, а й за ту атмосферу свята і веселощів, яку він передає всім своїм власникам. 

При виготовленні ременів використовуються різні шкіри найвищої якості вичинки: рідкісні екзотичні види: натуральна шкіра ящірки, варана, крокодила, ската. Шкіра теляти високої якості - як гладка, так і фактурна, традиційно що імітує шкіри ящірки, варана, крокодила і алігатора. Крім того, у виробництві ременів широко використовуються сучасні матеріали: антиалергенний силікон, антиаллергенная шкіра (нубук) і ін. 

Колірна палітра продукції, що випускається дуже різноманітна і дозволяє підібрати необхідний аксесуар ідеально підходить не тільки до класичних годинах, але і до спортивних і дизайнерським моделям, різним по фактурі і забарвленню з розмірної лінійкою від 8 до 40 міліметрів.


О компаниї Година