5 цікавих фактів о Hublot

Бренд Hublot був побудований не на багатій спадщині і традиціях, а на грубій силі інновацій та грамотного маркетингу. У 80-х роках минулого століття в світі годинникового мистецтва з’явився новачок, який підняв планку, запропонувавши нові рішення. Сьогодні Hublot знаходиться на одному рівні з провідними світовими брендами. Ми горді тим, що в нашому магазині ви можете купити каучуковий ремінець для годинників Hublot на будь-який смак.

Але для бренду було зовсім непросто виявитися там, де вони є сьогодні. Вступивши в галузь, яка вже використовувала «традицію» сотень років годинникового виробництва, для Hublot шлях почався порівняно досить пізно, в 1980 році. Але, незважаючи на все це, вони ніколи не боялися відрізнятися від інших. Завдяки використанню різних матеріалів (включаючи перші в світі годинник з гумовим ремінцем), яких індустрія ніколи раніше не бачила, вони створили для себе нішу. Їх формула успіху? Об’єднання передових інновацій та вікових традицій годинного виробництва для створення чогось сміливого і неповторного, що легко сподобається тим, хто шукає годинник або ремінці з особливою якістю.

Що відрізняє бренд Hublot? Ось деякі факти, про які ви, ймовірно, не знали:

Самі незвичайні матеріали для годин

Стиль фьюжн став основою для багатьох відомих моделей годинників Hublot. У їх виробництві використовуються самі незвичайні матеріали і їх поєднання, про які раніше і не замислювалися в світі годинникового мистецтва.

Матеріали для годинників Hublot, які принесли пізнаванність бренду:

  • Magic Gold — золотий сплав, просочений керамікою. Перший і єдиний в світі стійкий до подряпин метал 18-каратного золота.
  • Золотий вуглець і титановий вуглець — метали, просочені вуглецевим волокном.
  • Техаліум — вуглецеве волокно і алюміній, які можна обробляти для отримання різних кольорів.
  • Осмій — один з найрідкісніших металевих елементів, відомих людині.

Перший гумовий ремінець для годин

Одержимість Hublot незвичайними матеріалами почалася в самому 1980 році. Після 3 років великих досліджень, компанія представила перші в світі годинник з каучуковим ремінцем. Незважаючи на те, що під час свого дебюту на Базельському годинниковому ярмарку в 1980 році не було продано жодної моделі, вони стали комерційно успішними, і в перший рік їх продажі перевищили 2 мільйони доларів! У рік свого дебюту годинник з каучуковим ремінцем навіть були оголошені «годинниками європейської королівської сім’ї».

Гумові ремінці сьогодні є синонімом практично будь-яких спортивних або дайверских годин, багато годинникові бренди стали виробляти власні варіанти. Але першими були саме Hublot.

Примітка! Ремінці з гуми почали робити ще в 50–60хх роках, однак ті моделі були незручними в експлуатації і мали жахливу якість. Саме Hublot створив матеріал, який використовується в сучасних гумових ремінцях.

Берні Екклстоун пограбували, і вони влаштували з цього кампанію!

Бос Формули-1 Берні Екклстоун (стан оцінюється в 2 мільярди фунтів стерлінгів) в 2010 році зазнав нападу і пограбування з боку декількох осіб.

Годинники Hublot обмеженого випуску, які були на Екклстоуна, так само були забрані грабіжниками, але замість того, щоб додати солі до його ран (буквально), г-н Екклстоун поставився до інциденту з гумором і зробив Селфі з розбитим обличчям. Потім він зв’язався з Hublot і запропонував використовувати своє Селфі в рамках рекламної кампанії під назвою «Подивіться, що люди зроблять для Hublot».

Нечутливий або відмінний маркетинг? Вам вирішувати!

Найшвидша людина на землі

Для годинникової марки цілком природно бути асоційованою з найшвидшою людиною на планеті.

Hublot оголосили про своє партнерство з Усейном Болтом і навіть вручили йому цілу колекцію годинників з ремінцями за його рекордний подвиг під назвою «The King Power Usain Bolt». «Містер 9,58» також вимірює свої кола на Hublot.

Hublot любить крикет

Компанія Hublot, відома своїм партнерством з одними з найвідоміших особистостей у світі спорту, також є першим в історії швейцарським брендом класу люкс, які вклали кошти в крикет, другий за популярністю вид спорту в світі (після футболу).

Вони оголосили про своє партнерство на чемпіонаті світу з крикету 2015 року та навіть розробили тематичний хронограф Classic Cricket в ознаменування цієї дати.

Ремінці для годинників Hublot доступні в нашому магазині в різних розмірах і дизайнерських рішеннях. У наших годинникових майстернях в місті Київ ви можете замовити установку ремінця на годинник і приєднання кліпса або пряжки. Наші годинникові майстри мають високу кваліфікацію і спеціальним обладнанням, пропонуючи різні послуги з ремонту та обслуговування годинників Hublot.