Як підібрати ремінець для годинника Casio: інструкція

Рано чи пізно володар годинника стикається з необхідністю чи бажанням замінити наявний ремінець на новий. У більшості випадків в цьому немає ніякої складності, але все інакше, коли мова йде про годинник Casio. Справа в тому, що у них специфічне кріплення для ремінця практично для кожної моделі. В інструкції показано, як правильно вибрати ремінець для годинника Casio.

Номер годинника Casio

Заміна ремінця на годиннику Касіо здійснюється по їх номеру. Тільки в цьому випадку можна гарантувати сумісність кріплення. Якщо ж ви купите аби-який ремінець, то, найімовірніше, просто даремно витратите гроші.

Щоб дізнатися номер своїх наручних годинників, подивіться на задню частину корпусу годинника. По колу ви можете побачити різні написи — слова, літери і цифри. Знайдіть напис «Casio». Праворуч від нього буде чотири цифри (в основному в рамочці), їх пропускайте, вони вказують на номер модуля і не мають відношення до вибору змінного ремінця. А ось слідом йде буквено-числова комбінація, яка як раз і вказує на номер моделі. Номер складається з однієї або двох букв, двох-чотирьох цифр, після яких можуть йти (а можуть і ні) букви і цифри, які вказують на особливості моделі годинника (колір, матеріал, експлуатаційні особливості). Остання частина не важлива, номером моделі годинника Casio є якраз перша частина з букв і цифр.

Наприклад, звернемося до фото. На фото представлена модель годинника G-9000МС. Для вибору ремінця беремо номер серії цього годинника, а саме G-9000. Далі після номера йдуть літери MC — вони не мають відношення до ремінця. В даному випадку буква «М» — позначає захист від бруду, а «С» — каучуковий корпус годинника.

Пояснення! Бренд Casio випускає серію моделей годинників з певним номером, які між собою можуть відрізняться самими різними характеристиками, наприклад, матеріалом, ступенем захисту і кольором корпусу годинника. Саме ці параметри зашифровані в кінцевих буквах і цифрах.

Для вибору відповідного оригінального ремінця для годинника Касіо важливий виключно номер серії моделей вашого годинника.

Як знайти ремінець Casio

Визначилися з номером вашого годинника Casio? Відмінно. Тепер переходимо до вибору ремінця. У пошуку нашого магазину просто введіть номер вашої моделі і отримаєте список всіх релевантних ремінців.

У нашому магазині «Година» в описі ремінця обов’язково вказуються моделі годинників, з якими вони сумісні, тому у вас не повинно виникнути проблем з вибором.

Якщо ж відповідного ремінця так і не знайшлося, наприклад, ваш годинник Касіо давно знятий з виробництва або в нашому каталозі немає потрібної моделі — не біда, ремінець завжди можна замінити і знаючи інші параметри годинника. Повідомте номер свого годинника Касіо нашому менеджеру, і він за розмірами кріплення підбере вам браслет.

Як підібрати ремінець Casio без номера

Другий спосіб купити ремінець на годинник Casio — за розмірами кріплення. Для цього вам знадобитися старий ремінець від вашого годинника і лінійка. Якщо його немає, то знайдіть опис вашого годинника на сайті виробника.

Параметри, які потрібно знайти або виміряти, ширину (в мм) виступу або западини ремінця під кріплення до годинника і ширину (в мм) розширення. У підсумку вийде такий запис: ХХ мм на YY мм. Наприклад, у моделі годинника Casio GA-150 цей параметр становить 16 мм на 30 мм, у EF-552 — 20 мм на 25 мм, у Casio SGW-100 — 12 мм на 24 мм і т.д.

У нашому магазині є моделі універсальних ремінців з каучуку, силікону, полімеру, шкіри, які підходять під різні годинника. Головне, правильно виміряти ширину кріплення і розширення. Визначивши їх, так і пишіть в пошуку магазину, наприклад, «16 мм на 24 мм», і вам видасть всі підходящі варіанти з цього розміру. Далі виберіть ті, які мають такий же варіант кріплення ремінця до годинника (виступ, западина або інший варіант).

При виникненні труднощів із пошуком відправте своє питання в онлайн-чат нашого магазину.

Заміна ремінця на годиннику Casio

Наші часові майстерні пропонують послуги із заміни ремінця на годиннику Casio і годинників інших виробників. Наші майстри оснащені всім необхідним обладнанням та додатковими деталями, що дозволить змінити ремінець якісно і швидко. Майстерні працюють в місті Києві (замовлення приймаються по всій Україні), телефон і адресу майстерні ви можете знайти в розділі «Контакти».

Якщо ви вирішили замінити ремінець на годиннику Касіо самостійно, то подбайте про те, щоб у вас були всі необхідні інструменти, а не кухонний ніж або стандартна викрутка. Годинники Casio відносяться до дорогих, елітних аксесуарів, тому буде шкода, якщо ви подряпаєте корпус або зламаєте кріплення. Для заміни ремінця Касіо вам знадобиться: шпилькоз’ємник, плоскогубці, комплект пружинних стержнів відповідного розміру. Все це ви можете так само придбати в нашому магазині в розділі «Інструменти». Детально процес зняття старого та встановлення нового ремінця ми описували в попередніх статтях блогу.