Як вкоротити ремінець для годинника Ulysse Nardin

Часовий бренд Ulysse Nardin випускає свою продукцію вже більше 200 років. Особливо знамениті годинники, виконані в морському стилі, і гумові ремінці з нестандартним, але дуже практичним і красивим, дизайном. Ремінці виготовляються з каучуку, стійкого до прісної і солоної води, мають ребра жорсткості для кращого прилягання до зап’ястя. Однак розмір у всіх ремінців Ulysse Nardin однаковий, а кліпса не дозволяє досить відрегулювати довжину для людей з тонким зап’ястям. Виникає питання, як вкоротити ремінець для годинника Ulysse Nardin.

Проблема регулювання довжини часових ремінців і браслетів виникає досить часто, і як правило, це не становить жодних проблем. Шкіряні ремінці можна відрегулювати шляхом пряжки або спеціальної кліпси «кінчиком всередину», сталеві — зняттям зайвих ланок, але що робити з гумовими? Адже каучукові ремінці зроблені єдиним полотном, знімати, як у браслетів, тут нема чого. До того ж ремінці Ulysse Nardin зроблені спеціально під кліпсу, тобто пряжку на нього не одягнеш. Що ж робити? Все насправді просто, достатньо уважно вивчити аксесуар і його конструкцію.

Важливо! Гумові ремінці для годинника вкорочують шляхом обрізання зайвої частини з боку застібки.

А тепер подивіться на свій ремінець для годинника Ulysse Nardin. Поверніть його до себе виворотом і побачите, що вузька частина ближче до застібці виконана у вигляді ребер (йде хвилею). За ці ребра кріпиться кліпса, так само вони відповідають за щільність прилягання браслета до руки: коли ви одягаєте ремінець, ребра складаються за типом гармошки.

Щоб вкоротити ремінець Ulysse Nardin, досить обрізати зайву ребристу частину. Якщо ви купили оригінальний ремінець для годинника Ulysse Nardin, то ребриста частина на всій своїй довжині має однакову ширину. Обрізавши кілька ребер, ви зможете заново одягнути ту ж кліпсу.

Порада! Якщо ви сумніваєтеся, що зможете самостійно відкоригувати довжину гумового ремінця Ulysse Nardin, то краще зверніться в годинникову майстерню. Часові майстра правильно виміряють відповідний розмір і зроблять якісну обрізку гуми спеціальними інструментами так, що ви й не помітите різницю.

Інструкція

При зменшенні ремінця потрібно бути максимально точним, щоб не обрізати зайве. В іншому випадку доведеться купувати новий ремінець. Уважно прочитайте нашу інструкцію і поради по регулюванню довжини ремінця.

Важливе правило! Гумовий ремінець необхідно обрізати симетрично від обох частин з боку кліпси, щоб не порушити симетрію. В іншому випадку положення годинника і кліпси на зап’ясті стане не зручним: або застібка буде натирати, перебуваючи збоку; або годинник буде лежати навскіс, і вам доведеться вигинати руку, щоб подивитися час.

Інструменти:

 • Ремінець;
 • Шпилькоз’ємник — для від’єднання кліпси;
 • Гострі ножиці, канцелярський ніж, тобто то, чим будете обрізати;
 • Наждачний папір.

Інструкції з укорочення ремінця годинника Ulysse Nardin:

 1. Одягніть ремінець на руку і оцініть, скільки частин ребер зайві. Тепер візьміть в руки сантиметрову стрічку і виміряйте обхват вашого зап’ястя. Немає сантиметрової стрічки? Тоді візьміть аркуш паперу і оберніть навколо зап’ястя, відмірявши довжину олівцем, після виміряйте відрізок звичайною лінійкою або рулеткою.
 2. Зіставте вимірювання з візуальним визначенням зайвих ребер. Тепер потрібно визначити, по скільки ребер з кожного боку потрібно відрізати. Наприклад, якщо ви нарахували 4 «зайвих» ребра, то відрізати потрібно 2 штуки з однієї сторони і 2 штуки з іншого. Якщо число непарне вийшло, то розподіліть, орієнтуючись на те, як ви носите годинник, тобто в який бік перекіс вам краще.
 3. Зніміть кліпсу. Для цього видаліть шпильки, якими застібка кріпиться до ремінця. Бажано використовувати спеціальний шпилькоз’ємник, при його відсутності підійде тонка викрутка або манікюрні інструменти (але будьте обережнішими). Діставши шпильку, кліпса відразу зніметься.
 4. Гострими ножицями або канцелярським ножем обріжте з кожного боку ремінця рівну кількість секцій. Якщо ви не впевнені, то можете робити все по частинах, наприклад, обріжте спочатку по одному ребру з кожного боку, приміряйте ремінець Улісс Нардін, якщо ще висить, то обрізайте далі. Головне — вчасно зупинитися, наростити ремінець назад нереально.
 5. Щоб обрізані краї гумового ремінця Ulysse Nardin виглядали естетично, пройдіться по його гранях наждачним папером. Так ви позбавитеся від рваної поверхні.
 6. Одягніть на ремінець кліпсу, обов’язково вставивши шпильки на місце.
 7. Радійте, що у вас все вийшло, і ви молодець!

Самостійно зменшити ремінець для годинника Ulysse Nardin досить просто, для цього не буде потрібно спеціальний інструмент або навички. Але якщо ви не впевнені в своїх силах — ви завжди можете звернутися в будь-яку годинну майстерню. Обрізка ремінця для вас буде виконана швидко і професійно.