Якого кольору ремінець для годинника купити

Колір ремінця під аксесуари

Є важливе правило: годинникові ремінці повинні відповідати ременю, сумці і взуттю. Але заходити надто далеко в цьому напрямку не обов’язково. Вам не потрібно занадто турбуватися про те, щоб все ідеально відповідало одне одному. Досить вибрати два-три аксесуара в одному кольорі, наприклад, щоб колір годинникового ремінця збігався з ременем на брюках або сумочкою. Одягнувши такі аксесуари, ви легко зберете наряд незалежно від того, якого кольору буде інший одяг.

Порада! Якщо є сумнів, беріть ремінець під взуття.

Розмірковуючи про те, який ремінець вибрати за кольором для офіційних заходів або до ділового костюма, то найпростіше орієнтуватися на взуття. Як правило, у вас є конкретна пара взуття для таких випадків, відповідно купите і відповідний для них ремінець. Наприклад, якщо ваше взуття сріблястого, сірого або чорного кольору, до них може підійти срібний годинник. Для шкіряних коричневих туфель беріть коричневий ремінець зі шкіри.

Колір ремінця під гардероб

Якщо ви носите одяг в одному стилі або колірних рішеннях, то цілком можна підібрати колір ремінця під гардероб. Зверніть увагу, який комплект одягу ви носите в різних ситуаціях, і купіть годинниковий браслет під нього. Ось кілька порад по поєднанню кольорів:

Монохромний, чорний, сірий гардероб. Тут дві крайності. По-перше, гармонійно виглядає годинниковий ремінець сірого або чорного кольору в мінімалістичному стилі. По-друге, відмінно буде доповнити сірий гардероб яскравими аксесуарами, але їх повинно бути більше, ніж один ремінець для годинника, наприклад, до яскравого ремінця додайте такого ж кольору пояс або сумочку.

Гардероб в холодних, блакитних тонах поєднується з синіми та світло-коричневими ремінцями для годинника. Непогано будуть виглядати з таким одягом сірі, фіолетові або зелені відтінки.

Гардероб в теплих тонах. Безпрограшний варіант — чорний або темно-коричневий ремінець. З яскравих варіантів з теплим квітами поєднується оранжевий, жовтий, зелений, пурпурний.

Гардероб в природних кольорах. У цьому випадку підійде ремінці оливкового, сірого, коричневого кольорів. Яскравих кольорів краще уникати, в крайньому випадку можна одягнути чорний ремінець для годинника.

Колір ремінця під годинник

Не тільки колір гардероба важливий у виборі кольору ремінця, а й самого годинника. Деякі браслети можуть бути банально недоречні до дизайну вашого годинника.

Коричневий ремінець добре виглядає з циферблатом сріблястого, білого або будь-якого іншого світлого кольору. Для темних циферблатів вибирайте чорний або темно-коричневий браслет.

Корпус годинника також повинен добре підходити до ремінця. Виробники годинників завжди пам’ятають про це. Ви також повинні бути обережні з цим, коли збираєтесь купувати новий ремінець для свого годинника. Наприклад, з елегантною моделлю годинника в класичному буде безглуздо виглядати яскраво-червоний спортивний ремінець.

Годинники з сімейної реліквії

Окремо потрібно сказати про годинник, які відносяться до сімейної реліквії — в цьому випадку немає ніяких правил по вибору кольору ремінця і поєднанню з іншим гардеробом. Справа в тому, що сімейні реліквії значимі самі по собі і несуть пам’ять про початкове власника і історії їх появи в сім’ї. Навпаки, непоєднуваний за кольором ремінець тільки приверне увагу до антикварних годинників, що дасть привід почати розмову. Ці реліквії — не просто годинник; вони знак спогадів.

Метал доповнює метал

Якщо у вашому гардеробі є помітні металеві аксесуари, то вибір сталевого браслета для годинника буде кращим рішенням. Це ж стосується годинника з металевим корпусом — підбирайте під них браслет того ж кольору (і бажано з того ж металу), що і корпус годинника. Платина, срібло, золото, сталь і титан — ось деякі з металів, які використовуються для виготовлення годинних корпусів і браслетів.

Колір металевого браслета для годинника порівнюють з кільцями, сережками, ланцюжками, металевими елементами на брюках або жилеті.

Якщо ваш одяг витриманий в природних тонах, ви можете вибрати годинник з позолотою. Срібло добре гармонує з чорним або сірим платтям.

Вибирайте колір з розумом

Коли справа доходить до вибору кольору ремінця для наручного одинника, не потрібно бути занадто розбірливим. Не витрачайте час на те, щоб підібрати ідеальний відтінок. Його просто не існує. Довіртеся своєму смаку.

Є ще один важливий момент, який треба враховувати при покупці. Гардероб так чи інакше змінюється протягом року, будь-то сезонна зміна літнього одягу на зимовий, будь-то бажання оновити гардероб. Спроба купити годинниковий ремінець який ідеально підходить під всі випадки просто безглузда. В такому випадку не варто занадто турбуватися про відповідність.

Смак — річ дуже особиста. Варіантів поєднання безліч, і вам потрібно знайти свій власний, який буде відображати саме вас, а не якісь узагальнені правила. Якщо ви помиляєтеся, це теж нормально.

Бути впевненим

Не важливо, якого кольору ремінець для годинника ви купите, в першу чергу вам повинно бути комфортно, коли ви його носите. Якщо ремінець не викликає у вас впевненості, можливо, вам варто купити інший ремінець.

Колір — не єдине, що потрібно враховувати. Є й інші параметри. Часовий браслет повинен ідеально підходити до циферблату. Товщина повинна бути пропорційною. Якщо ремінець тонкий, а циферблат товстий, годинник не будуть виглядати привабливо. Тільки яскравий колір або міцна конструкція не роблять годинник хорошими. Це одне з правил забарвлення ремінця для годинника, про яке слід пам’ятати.

Зверніть увагу на ці тонкі аспекти. До функціональності теж потрібно ставитися серйозно. Стиль, розмір і колір ремінця вашого годинника повинні відповідати вашому особистому смаку. Складне завдання — зрозуміти, що вам подобається, а що ні.

Суть в тому, що правила не жорсткі. Немає сумнівів в тому, що правила трхи спростять вибрати колір ремінця годинника, що підходить до вашого наряду. Але не думайте, що правила непорушні. Все залежить від вашого смаку і особистості. Сподіваємося, ви зможете підібрати відповідний колір годинникового ремінця.