Керівництво по шкіряним ремінця для годинника

Шкіряний ремінець для годинника зручний в носінні і додає стилю будь-якому вбранню. На жаль, якщо їх не доглядати належним чином, вони можуть забруднитися і почати неприємно пахнути. У цій статті ми поділимося з вами деякими порадами по догляду за шкіряними ремінцями для годинника, розглянемо переваги і недоліки аксесуарів зі шкіри.

У чому переваги шкіряних ремінців для годинників

Довговічність. Шкіряні ремінці для годинника дійсно міцні, особливо ті, які зроблені з високоякісної шкіри. Тонкі щільні волокна шкіри забезпечують високу зносостійкість. Хоча шкіряні ремінці для годинника коштують більше, ніж ремінці для годинника з інших матеріалів, при правильному догляді і чищенні ви можете бути впевнені, що вони прослужать роками (а то й десятиліттями), не втрачаючи своєї привабливості.

Стиль. На мій погляд, годинник з шкіряним ремінцем додають елемент якості і елегантності будь-якого вбрання.

Комфорт. Шкіряні ремінці для годинників дуже зручні. У той час як новий шкіряний ремінець для годинника досить жорсткий, він починає пом’якшуватися після носіння. Пориста шкіра вбирає шкірний жир і з часом стає більш піддатливою. Після початкового етапу жорсткості ремінець набуває форму зручну для зап’ястя користувача і стає схожим на другу шкіру.

Природний. Шкіра — теж натуральний матеріал. Це означає, що його можна носити і контактувати з шкірою протягом тривалого періоду часу з мінімальним ризиком розвитку алергії або шкірних реакцій.

Дихаючий. Як натуральний матеріал, шкіра також «дихає» і не утворює стільки поту під ремінцем, скільки було б під силіконовим ремінцем.

Головний недолік шкіряних ремінців для годинників

На жаль, шкіра занадто чутлива до рідини. Оскільки пориста шкіра пропускає потроху піт і вологу, вона також вбирає їх. Тепла і волога шкіра — ідеальне середовище для розмноження бактерій, і з часом у неї з’являється неприємний запах. Особливо це трапляється, коли ремінець годинника носять щодня або цілодобово.

Через це нам необхідно періодично чистити наш шкіряний ремінець для годинника і уникати появи жахливого запаху.

На закінчення, оскільки шкіра відрізняється від інших матеріалів для ремінця годинника, ми повинні приділяти особливу увагу її чищення і догляду.

Як запобігти появі неприємного запаху

Шкіра, яка використовується в пошитті ремінців (найчастіше теляча), багато в чому схожа на нашу шкіру. Шкіряному ремінцю для годинника, як і нашій шкірі, необхідно регулярно провітрюватися і дихати. Тому хороший спосіб запобігти появі неприємного запаху на ремінці — це частіше давати ремінцю для годинника відпочивати.

Кращий спосіб дати шкіряному ремінцю відпочити — зняти годинник на ніч. За ніч годинниковий ремінець повинен встигнути подихати, випаровуючи накопичену вологу.

В якості альтернативи, якщо шкіряний ремінець піддався сильному впливу вологи або поту, рекомендується дати йому відпочити протягом дня або двох. Таким чином, ремінець зможе добре висохнути перед тим, як знову надіти його.

Ввівши це в звичку, ви подовжите термін служби ремінця.

Як зменшити вплив води і поту на шкіряний ремінець

Вплив вологи не тільки створює середовище для розмноження бактерій і появи неприємних запахів, але і може змінити форму і колір шкіряного ремінця для годинника. Через це краще уникати контакту ремінця з вологою, наскільки це можливо.

Кілька порад, як зберегти шкіряний ремінець сухим:

  • Знімайте годинник, коли приймаєте душ або купаєтеся.
  • Слідкуйте за тим, щоб вода не потрапила на часовий ремінець при митті рук.
  • Знімайте годинник із зап’ястя, коли займаєтеся інтенсивними видами спорту, які пов’язані з великим потовиділенням.
  • Якщо ви віддаєте перевагу носити годинник під час занять спортом (наприклад, щоб відстежувати частоту серцевих скорочень або своє місце розташування за допомогою GPS), рекомендується надіти під годинниковий ремінець додатковий тканевой браслет, що всмоктує піт. Таким чином, більша частина поту вбереться до того, як потрапить на шкіряний ремінець. Або краще купіть спортивний гумовий браслет для годинника і надягайте його під час занять спортом, а шкіряний знімайте.
  • Після вологого чищення шкіряного ремінця обробляйте його вологозахисними засобами.

Поради по догляду за шкіряними ремінцями для годинника

Крім зменшення впливу поту і води, ви можете зробити ще кілька речей, щоб подбати про свій шкіряний ремінець для годинника:

  • Носіть ремінець вільно. Щільно затягнутий шкіряний ремінець піддається стресу кожен раз, коли ваше зап’ястя рухається. Це може привести до того, що ремінець зношується швидше. Таким чином, слабо затягнутий ремінець не пошкоджується, а додатковою перевагою є те, що він також не обмежує кровотік в зап’ясті (на відміну від туго натягнутого).
  • Тримайте косметику подалі від ремінця. Будьте обережні при нанесенні сонцезахисного крему, духів, кремів для шкіри або інших косметичних засобів на шкіряний ремінець для годинника. Ці косметичні засоби можуть залишати плями і знебарвлювати шкіру при контакті з браслетом.
  • Обмежте вплив сонця і тепла. Вплив сонячного світла призведе до потемніння шкіри, тоді як вплив тепла може викликати висихання і розтріскування шкіри. Якщо ремінець годинника піддався впливу вологи, просушіть його на повітрі десь в тіні.