ТОП-12 кращих годинникових брендів

Назва на циферблаті годинника може розповісти багато про що. Тут відбивається історія, престиж, якість, дизайн. По годинниках вас зустрічатимуть, оцінюючи достаток, захоплення, почуття стилю. Купуючи годинник, в ідеалі краще орієнтуватися на власні враження, виробляючи стосунки з брендами через досвід. Але краще все ж таки звертати увагу на відомі бренди. Представляємо топ найкращих годинникових брендів у світі.

Існують сотні годинникових брендів, кожен зі своєю індивідуальністю та підходом до виробництва годинників. Наведені нижче компанії не обов’язково є «найкращими» або єдиними, про які варто знати, але вони є одними з тих брендів, з якими ви маєте бути повністю знайомі. Вони на слуху, про них кажуть, їх радять купувати.

Rolex

Напевно ви вже знаєте про годинник Rolex. У відповідності з логотипом бренду – короною, Rolex є безперечним королем розкішних годинників, які носять незліченні історичні особистості та сучасні знаменитості. Нові моделі можуть продаватися на вторинному ринку за ціною вище рекомендованої роздрібної ціни, а вінтажний годинник Rolex є предметом найактивнішого та найпалкішого колекціонування. Вам не потрібно нічого знати про годинник, щоб знати чи хотіти Rolex. Звичайно, свою репутацію компанія підтримує неперевершеною якістю.

Для годинника Rolex підходять сталеві браслети, шкіряні та гумові ремінці у строгому лаконічному стилі, що підкреслює гідність власника.

Рік заснування: 1915.

кращі бренди годинників

Seiko

На міжнародному рівні компанія Seiko довгий час асоціювалася з доступним, але надійним годинником для звичайних людей. Сьогодні японська годинникова компанія – світова суперзірка, кохана за свою якість та вартість. Завдяки чудовій обробці та інноваційним технологіям, бренд сейко успішно змагається з провідним швейцарським годинником класу люкс. Seiko самостійно виробляє майже всі компоненти для свого годинника.

Будь то вінтажний ремінець зі шкіри, вишуканий сталевий браслет або універсальний гумовий – годинник Seiko виглядатиме стильно та органічно з будь-яким стилем в одязі.

Рік заснування: 1892

кращі бренди годинників

Patek Philippe

Поряд з Rolex, Patek Philippe широко вважається одним із найпрестижніших і колекційних імен у годинниках – хоча так звана (деякими колекціонерами) «свята трійця» годинникового мистецтва історично складається з Patek, Vacheron Constantin та Audemars Piguet. Історичний бренд відомий своїм вишуканим і складним годинником, який часто продається на аукціонах за захмарними цінами. Навіть новий, функціонально простий годинник Patek за ціною стартує з п’ятизначної цифри в доларах.

З класичним виконанням годинник Patek Philippe чудово виглядає зі строгими шкіряними та сталевими ремінцями. 

Рік заснування: 1839.

кращі бренди годинників

Cartier

Французька компанія була піонером першого наручного годинника і продовжує випускати одні з найвідоміших моделей сьогодні. Часто формальний стиль Cartier такий, що навряд можна обговорювати бренд без слова «елегантний». Cartier гідно називають ювеліром годинникового світу.

Вишуканий годинник Cartier добре виглядає зі шкіряними ремінцями під крокодила і сталевими браслетами з дрібними ланками.

Рік заснування: 1847.

кращі бренди годинників

Apple 

Технологічна компанія, подобається вам це чи ні, займає важливе місце у годинниковій індустрії. З моменту появи в 2015 році Apple Watch випередили всю швейцарську годинникову індустрію за кількістю проданих одиниць. Це абсолютний стандарт для розумного годинника, який змусив багатьох власників традиційних годинників переключитися на них назавжди – не в останню чергу тому, що це диво техніки, але також тому, що вони були ретельно спроектовані на основі принципів годинникової справи, вироблених століттями.

Смарт годинник Apple Watch комплектується зручними сталевими, шкіряними, гумовими браслетами з мінімалістичним дизайном. Головне – зручність та комфорт.

Рік заснування: 1976

кращі бренди годинників

Omega 

Від висадки на Місяць до Джеймса Бонда і своєї ролі офіційного хронометриста Олімпійських ігор, у Omega є ряд відомих партнерів і годинник, який їх супроводжує. Сама по собі Moonwatch могла б зробити бренд помітною силою, але має кілька справжніх ікон, від годинника для дайвінгу і ділового костюма до хронографів.

Відмінною рисою годинника Omega є спортивний стиль, який підкреслюється зручним ремінцем зі сталі, шкіри або гуми та комплектується надійною кліпсою.

Рік заснування: 1903 

кращі бренди годинників

IWC

The International Watch Company входить до числа брендів, які в першу чергу приходять на думку, коли йдеться про годинник та їх зв’язок з авіацією. IWC має кілька чудових лінійок продукції, але найбільш відомими є колекції годинників для пілотів, засновані на військовій історії бренду.

Вінтажний стиль годинника IWC чудово виглядає зі шкіряними ремінцями, але і спортивні нейлонові ремені припадуть до місця.

Рік заснування: 1868.

кращі бренди годинників

TAG Heuer

TAG Heuer, який до 1985 року був відомий просто як Heuer, характеризується сильним зв’язком з автоспортом та годинником з хронографом. Сучасний бренд є найбільш доступним та орієнтованим на молодь. Є частиною своєї материнської компанії LVMH, але виробляє власні механізми, а також деякі дорожчі моделі. У поточному каталозі TAG Heuer представлені старовинні моделі для колекціонерів та більш сучасний годинник, орієнтований на нових покупців.

Хронографи TAG Heuer переважно носять з ремінцями у спортивному стилі. Навіть класичні ремінці зі шкіри акцентуються контрастним швом для надання відповідного дизайну.

Рік заснування: 1860.

кращі бренди годинників

Panerai

Panerai – італійська марка годинника, яка виробляє великий з чітким циферблатом годинник у безпомилковому стилі мілітарі у стилі ретро. Незважаючи на своє прагматичне коріння в постачаннях італійським морським водолазам, сьогодні бренд спеціалізується на годиннику щодо високого класу з мануфактурними механізмами. Цікавий факт: акторові Сільвестру Сталлоне часто приписують «нове відкриття» бренду та його сучасну популярність.

Найчастіше годинник Panerai носять зі шкіряними або гумовими ремінцями у вінтажному стилі.

Рік заснування: 1860.

кращі бренди годинників

Breitling

Breitling найбільш відомий своїми хронографами і пілотським годинником, створеним протягом багатьох десятиліть. Сучасний годинник Breitling здавна відрізнявся сміливими розмірами та зухвалим військовим підходом, а також упором на використання у важких умовах. Багато недавніх випусків бренду були присвячені перевиданню вінтажних моделей відповідно до поточних галузевих тенденцій.

Ремінці Breitling відрізняються відсутністю отворів під пряжку, призначені виключно для кліпсів. 

Рік заснування: 1884.

кращі бренди годинників

Audemars Piguet

Audemars Piguet часто називають одним з найпрестижніших виробників годинників, що спеціалізуються на високоякісних, високотехнологічних мануфактурних механізмах та складній годинниковій техніці. Швейцарський бренд по суті є синонімом його розкішного спортивного годинника Royal Oak і додаткових колекцій.

Зверніть увагу, що для годинника Audemars Piguet необхідні ремінці з особливим кріпленням – з двома отворами. 

Рік заснування: 1875.

кращі бренди годинників

Casio

Японський виробник годинника Casio також виробляє іншу електроніку, але багато в чому це майже синонім цифрового годинника і годинника з калькулятором 80-х років. Під його назвою представлені кілька суббрендів годинників, найбільш помітною з яких є знаменита колекція G-Shock.

Найбільш поширені для годинника Касіо ремінці з гуми, полімеру. Мають розширення по корпусу годинника. Годинник Casio відрізняється тим, що кріплення ремінця відрізняється від моделі до моделі.

Підстава: 1946

кращі бренди годинників