Як поміняти ремінець на годиннику Apple Watch

Годинники Apple Watch мають масу переваг, але рано чи пізно у вас може з’явиться необхідність чи бажання поміняти ремінець. Це дозволить освіжити ваш образ і вибрати ту модель браслета, яка сподобається саме вам, а не ту, з якою спочатку продавався годинник. Особливістю Apple Watch є те, що ви можете як купити оригінальний ремінець, так і одягнути будь-який інший браслет за допомогою адаптера. При цьому заміну ремінця можна зробити самостійно. Розглянемо, як поміняти ремінець на годиннику Apple Watch своїми руками.

Який ремінець вибрати

При заміні одного ремінця на інший дуже важливо правильно вибрати розмір. Він залежить від моделі вашого смарт-годинника Apple Watch. Це можуть бути годинник 38, 40, 42, 44 мм. Звернемо увагу, що старі моделі Series 1, Series 2 і Series 3 доступні в розмірах 38 і 42 мм, а моделі Series 4 і Series 5 — в розмірах 40 мм і 44 мм. При цьому кріплення ремінця у годинника Apple Watch 38 мм і 40 мм сумісні між собою. Це ж стосується моделей 42 мм і 44 мм, які так само сумісні. Це означає, що ви можете купити ремінець з кріпленням 42 мм і одягнути його на годинник 44 мм. Така сумісність пояснюється аналогічним розташуванням на кріпленні пазів і відстанню між ними. Це те, що стосується оригінальних ремінців Apple Watch.

Чи можна носити з годинником Apple ремінці інших виробників? Можна, але для цього вам знадобиться купити спеціальний адаптер перехідник на годинник Apple Watch. При покупці коннектора звертайте увагу на те, який розмір потрібен під ваш годинник. У нашому магазині ви можете купити як оригінальні браслети Apple Watch, так і перехідники на годинник з кріпленням 38 або 42 мм, які також підходять на годинник 40 і 44 мм, відповідно. Перехідники доступні в чорному і сталевому кольорі.

Якщо ви не впевнені в розмірі кріплення вашого Apple Watch, то подивіться на коробку, в якій він був. Параметри моделі годинника будуть вказані на видному місці на бічній стороні коробки. Для отримання додаткової інформації про визначення розміру вашого Apple Watch відвідайте сторінку підтримки Apple.

Висновок: ви можете носити з годинником Apple Watch будь-які ремінці або браслети, що сподобалися вам.

Як зняти ремінець

Зняти браслет Apple Watch досить легко:

 1. Постеліть на стіл м’яку тканину. Це необхідно, щоб ви часом не подряпали екран.
 2. Переверніть годинник Еппл екраном вниз, подивіться на задню кришку.
 3. Знайдіть кнопку фіксатор ремінця, розташовану на задній стороні Apple Watch, поруч з тим місцем, де кріпиться браслет. Це прямокутник з округленими кутами. Кнопки дві — з кожного боку. На кріпленні ремінця є спеціальні отвори, в які при приєднанні заходять пази, фіксуючи аксесуар. При натисканні на кнопки відбувається зміщення пазів і вивільнення кріплення.
 4. Затисніть на кнопку фіксатор і посуньте ремінець в сторону (вліво або вправо, напрямок не має значення). Ремінець повинен легко виходити з паза на годиннику Apple Watch.
 5. Зніміть один кінець ремінця з Apple Watch. Повторіть попередні кроки для іншого кінця ремінця, поки старий ремінець не буде повністю знято.

Установка спеціального ремінця

Найпростіше це поміняти один оригінальний ремінець годинника Apple Watch на інший.

 1. Після того, як ви зняли старий браслет, відкладіть його вбік, і візьміть новий.
 2. Щоб почати установку, просто вставте новий ремінець в паз на Apple Watch. Для цього не потрібно утримувати кнопку звільнення ремінця.
 3. Повторіть попередній крок, поки не будуть встановлені обидва кінці нового ремінця.
 4. Обережно спробуйте зрушити кожен кінець браслета з боку в бік, щоб пази точно зафіксували кріплення.

Установка ремінця через адаптер

При покупці окремо адаптера і вподобаного вам ремінця процес заміни розбивається на дві частини: спочатку потрібно зафіксувати часовий браслет на перехіднику, а потім вже вставити перехідник в годинник Apple Watch.

Важливо! Знадобиться викрутка під гвинти на адаптері.

 1. Купіть адаптер відповідного розміру під ваш годинник Apple Watch.
 2. Виберіть і купіть ремінець. Бажано, щоб кріплення до нього було універсальне, тобто на всю ширину ремінця. Звичайно, ви можете приєднати будь-які ремінці, наприклад, з розширенням або з кріпленням у вигляді вушок, але вони будуть виглядати менш естетично з годинником Apple Watch. Все-таки нестандартні кріплення призначені для цілком конкретних моделей годинників.
 3. За допомогою викрутки розберіть адаптер на складові частини, відкрутивши болти. Перехідник складається з трьох частин: довга секція, що імітує кріплення ремінця Apple Watch, і дві L-подібні циліндричні деталі. Якщо у вас адаптер прийшов в розібраному вигляді, то врахуйте наступне: L-деталі вставляються один в одну, створюючи П-подібну деталь, яка гвинтами кріпиться до останньої частини.
 4. Вставте з кожного боку в отвір кріплення ремінця L-деталі і натисніть до клацання, вони повинні надійно зафіксуватися.
 5. Зафіксуйте гвинтами всі деталі разом з одягненим на них ремінцем. Ремінець для Apple Watch готовий.
 6. Візьміть годинник Apple Watch і вставте в пази адаптер з ремінцем. Кнопок на годиннику натискати не треба, просто заведіть збоку до кінця. Фіксація відбудеться автоматично, якщо ви підібрали правильний розмір перехідника. Для перевірки: поводіте адаптер з боку в бік, не натискаючи кнопки-фіксатора, якщо тримається, значить у вас вийшло.

Якщо у вас виникли складності з вибором ремінця або його заміною, звертайтесь за контактними номерами телефонів нашого магазину до менеджерів. Вони проконсультують, які адаптери підійдуть до вашого годинника Apple Watch, покажуть моделі ремінців, дадуть відповідь на всі ваші запитання. Так само ви можете відвідати наші часові майстерні в місті Київ, де ви можете купити ремінець Apple Watch і замовити його встановлення у майстрів.