Як поміняти ремінець на смарт годиннику своїми руками

Одне з найбільш корисних налаштувань, пропонованих для будь-яких розумних годинників, — це можливість поміняти браслет. Це особливо здорово, тому що часто деякі моделі смарт годинників поставляються з менш зручним і практичним ремінцем. Або просто ви хочете встановити шкіряний або металевий браслет замість стандартного силіконового. У цьому світі ми пропонуємо інструкцію, як поміняти ремінець на смарт годиннику в домашніх умовах. Це досить простий процес, якщо ваш розумний годинник підтримує можливість установки універсального браслета.

Важливо! Купуючи новий ремінець на смарт годинник, переконайтеся, що він вам підходить. Раніше ми вже писали поради щодо правильної покупки браслетів. Якщо коротко ремінець повинен відповідати розміру кріплення на годиннику (у мм), і бути відповідної довжини під вашу руку. Але є ще нюанси, тому рекомендуємо ознайомитися з зазначеною статтею.

Що вам потрібно для початку

Ось усі речі, які вам знадобляться, щоб замінити браслет на розумному годиннику:

 • М’яка тканина для амортизації циферблата;
 • Інструмент шпилькоз’ємник для зняття пружинних шпильок.
 • Новий браслет.
 • Додатковий комплект пружинних стержнів (ще називають вушка, шпильки, штифти). Він знадобитися, якщо з якоїсь причини старі будуть зламані або загубляться.

Якщо у вас немає шпилькоз’ємника, то рекомендуємо купити, це корисний інструмент для тих, хто часто міняє ремінці на годиннику. Звичайно, можна взяти щось схоже і досить тонке, щоб поміститися між вушками годинника і ремінцем, але ви ризикуєте подряпати корпус смарт годинника і новий ремінець. Без будь-якого інструменту доведеться повозитися, докладаючи більше зусиль.

Для довідки: шпилькоз’ємник захоплює невелику планку в місці кріплення і дозволяє вам втиснути її або розширити при знятті і закріпленні ремінця. Якщо вам незручно виконувати роботу самостійно, ви завжди можете відвідати наші годинникові майстерні, де за помірну плату заміна ремінця пройде в лічені хвилини з ювелірною точністю і без ризику зламати годинник.

Інструкція по заміні ремінця смарт годинника

Можливо, ви ніколи раніше не встановлювали ремінець для годинника і не знаєте, як це зробити. Ми тут, щоб допомогти! Ми збираємося описати цей процес в покроковому керівництві, так що просто дотримуйтесь інструкцій, і ви зможете поміняти ремінець на смарт годиннику в найкоротші терміни.

 1. Складіть м’яку тканину і покладіть її перед собою, щоб у вас було безпечне місце, на яке можна покласти циферблат.
 2. Покладіть годинник на тканину лицьовою стороною вниз, переконайтеся, що циферблат захищений від подряпин.
 3. Візьміть інструмент шпилькоз’ємник або те, що ви використовуєте замість нього, і вставте його роздвоєним кінцем між ремінцем і вушками годинника (де ремінець кріпиться до циферблату).
 4. Якщо у вас є спеціальний інструмент, натисніть на стрижень і потягніть всередину до центру ременя. Якщо у вас є інший інструмент, вставте його між стрижнем і циферблатом і потягніть всередину.
 5. Тепер ви зможете безпечно зняти шпильку, а разом з нею і старий браслет. Відкладіть їх в сторону.
 6. Таким же чином зніміть іншу сторону ремінця і відкладіть її разом із другою шпилькою в сторону.
 7. Візьміть новий ремінець для годинника і одну з шпильок. Помістіть шпильку в відповідне місце на одній стороні ременя.
 8. Відрегулюйте стрижень так, щоб обидві сторони виступали з нового ременя. Вставте його в циферблат спочатку однією стороною. Використовуйте шпилькоз’ємник, щоб закріпити стержень на місці з іншого боку. Ви можете зробити це, натиснувши на верхню частину планки і злегка потягнувши назовні до краю циферблата і ремінця, поки не почуєте клацання.
 9. Переконайтеся, що більш короткий ремінець з двох знаходиться на тій же стороні, що і показник 12 годин.
 10. Виконайте те ж саме з іншою стороною ремінця.
 11. Як тільки обидва ремінця будуть правильно сидіти на смарт годиннику, трохи потягніть їх, щоб переконатися, що вони надійно закріплені.

Чи є обмеження

Крім вимог до розміру, немає абсолютно ніяких обмежень в тому, який тип браслета ви можете встановити на смарт годинник. Наприклад, якщо ви хочете поміняти тканинний ремінець на шкіряний або шкіряний ремінець на металевий, ви можете зробити саме це. Звичайно, матеріал, який ви виберете, може бути дорожче в залежності від того, яким він є — металевий ремінець для годинника завжди буде дорожче, ніж кольоровий тканинний. У деяких випадках, якщо ви знайдете десь дешевий годинник з браслетом, який вам потрібен, ви навіть можете зняти ремінець з цього годинника і прикріпити його до свого розумного годинника.

При покупці браслета врахуйте обов’язково його товщину, особливо це стосується шкіряних ремінців. У деяких моделях роблять масивне набивання, спеціально під масивний годинник. Якщо ваш смарт годинник недостатньо товстий, то вони будуть виглядати безглуздо з подібним товстим ременем.

Якщо ви хочете проявити трохи більше творчості, ви можете зібрати власний браслет або замовити у наших майстрів індивідуальний пошив ремінця з натуральної шкіри крокодила, змії або будь-якої тканини, яка вам сподобалася.