Наскільки довговічні силіконові ремінці для наручних годинників

Годинники визначають наш індивідуальний стиль і завершують образ. Це один з найпопулярніших аксесуарів, який поєднує в собі функціональність і стиль. Годинники бувають різних форм і розмірів, і всі вони різні. Циферблати бувають різних розмірів, кольорів і форм, як і ремінці для годинника. Присутні різні матеріали годинного бренду: шкіряні ремінці для годинника, ремінці для наручних годинників НАТО, нейлонові ремінці, силіконові ремінці для годинника або ремінці для годинника Apple. При виборі ремінця для годинника варто зважати зручний матеріал, довговічність і естетику. Силіконові ремінці для наручних годинників володіють всіма перерахованими властивостями і виглядають дійсно вражаюче.

Що таке силіконовий матеріал

Силікон — це гума, тип полімеру, похідного від нафтопродуктів. Він складається з атомів кремнію і альтернативних атомів кисню. Це синтетичний матеріал, що володіє еластичними властивостями. Силіконовий матеріал є похідним нафтопродуктів і використовується в багатьох продуктах, включаючи ремінці для годинника.

Як довго прослужать силіконові ремінці

Купуючи годинник або ремінець для годинника, ми задаємося питанням про довговічність. Ніхто не хоче купувати годинний ремінець, який прослужить пару місяців. Давайте поговоримо про міцність силіконових ремінців для наручних годинників. Гарна новина полягає в тому, що силіконові ремінці для годинника важко старіють і досить міцні. Середній термін служби високоякісного ремінця з силікону становить близько двох років. Будь-який ремінець для годинника, термін служби якого менше року, означає, що він погано сконструйований.

Довговічність силіконового ремінця для наручних годинників обумовлена його стійкістю до багатьох екстремальних умов і відмінним матеріалом. Вони також добре розтягуються, тому немає ніяких шансів на поломку. Термін служби складає близько 24 місяців, і ви навіть можете продовжити його, піклуючись про них. Вищезазначені переваги силіконових ремінців до наручних годинників роблять їх одним з найміцніших матеріалів на нашій планеті. Він має високу стійкість до екстремальних погодних умов і хімічних речовин і повільно старіє. Якщо вам потрібен міцний матеріал, який прослужить до 2 років, вам слід подумати про покупку силіконових ремінців до наручних годинників.

Говорячи про термін служби, ви повинні знати, що кожен бренд відрізняється різним складом матеріалів, тому термін служби кожного бренду буде різним. Кращих з кращих вистачило б на 2 роки. Крім того, вам слід подбати про догляд за ремінцями для годин, щоб продовжити термін їх служби.

Переваги силіконових ремінців для годинників

У силіконових ремінців до наручних годинників так багато переваг, і ось деякі з них:

 • Можна вибрати в різних кольорах

Ви можете насолоджуватися різними кольорами силіконових ремінців для годинників, оскільки вони доступні в багатьох кольорах і виглядають дуже круто і яскраво. Ви можете вибрати свій улюблений колір для годинного ремінця, щоб він підходив до вашого наряду. Ще одна перевага полягає в тому, що кольори ремінця з силікону не вицвітають.

 • Підходить для розумних годинників

Ще однією перевагою використання силіконового ремінця для годинника є те, що вони підходять до всіх типів годинників, особливо до смарт-годинників, таким як Apple, Fossil Sport, серії годинників Samsung Galaxy і т. д. Це властивість дійсно робить силіконовий ремінець для годинника унікальним і бажаним.

 • Стійкість до погодних умов

Силіконові ремінці для годинника мають відмінну атмосферостійкість, тому вам не потрібно турбуватися про те, чи перебуваєте ви в холодному або гарячому місці. Вони можуть витримувати температуру від -50 °С до 230 °С. Їх можна носити буквально де завгодно!

 • Стійкість до хімічних впливів

Силіконовий матеріал також має високу хімічну стійкість, що збільшує термін його служби і має дуже низьку хімічну активність. Він також має високу стійкість до УФ-променів, що виходять від сонця.

 • Грибкові атаки

Якщо ви, швидше за все, постраждали від грибкових інфекцій, не хвилюйтеся, силіконові ремінці для годинника стійкі до грибкових атакам, що забезпечує вам захист.

 • Легко очистити

Силіконові ремінці для годинника також легше чистити, вам просто знадобиться волога ганчірка. Змочіть вологу м’яку ганчірочку і протріть аксесуар. Силікон легко відчистити від повсякденного бруду. Виняток: якщо ви довгий час не займалися чищенням ремінця або поставили на нього стійкі плями (наприклад, чорнило).

 • Міцний

Середній термін служби силіконових ремінців до наручних годинників становить близько 2 років. Це забезпечується не в останню чергу тим, що вони досить міцні.

 • Зручно носити

Якщо вам потрібні ремінці з зручного матеріалу, то силіконовий ремінець для годинника — ідеальний вибір. Не натирає, не викликає алергії, не приводить до запітніння.

Недоліки силіконових ремінців для годинників

Силіконові ремінці для годинника, як і інші часові ремінці, також мають деякі недоліки, і ми ділимося ними тут, щоб ви могли подумати, перш ніж купувати. У силіконових виробів не так багато недоліків, але деякі з них перераховані нижче:

Силіконові ремінці для годинника трохи схильні до розтріскування при регулярному носінні без догляду. Якщо ви людина, яка веде важкий спосіб життя і щодня не займаєтеся чищенням своїх речей, ви помітите незабаром на ремінці тріщини. Хоча силіконовий матеріал володіє хорошою стійкістю до УФ-променів або нагріванню, але через перетримки ми можемо спостерігати розтріскування.

Регулярне і надмірне використання силіконових ремінців також викликає знос. Коли ремінці з силікону піддаються сильному впливу тепла або сонця, вони стають крихкими.

Поради щодо продовження терміну служби

Ось кілька порад, які допоможуть продовжити термін служби силіконового ремінця для годинника.

 • Тримайте ремінці з силікону сухими і не дозволяти воді торкатися їх, щоб уникнути тріщин і розривів.
 • Провітрюйте силіконовий ремінець для годинника, щоб продовжити термін служби. Мається на увазі, що бажано не носити аксесуар цілий день, так як на ньому залишається багато поту, шкірних виділень і бруду, з якою ви стикаєтеся протягом дня. Ремінець «сиріє» і псується.
 • Радимо вам не носити ремінці з силікону влітку, так як вони будуть перегріватися, рука запітніє, а піт може викликати тріщини і знос.

Силіконові годинник — хороше вкладення, так як вони служать дуже довго і мають безліч чудових переваг. Силікон — також недорогий матеріал, і його можна купити в дуже великій кількості.