Основні види ремінців для годинників

Бувають випадки, коли наручний годинник дістається без ремінця (приз за участь в будь-якому розіграші, знахідка на вулиці, сімейна реліквія) або встановлений на хронометр ремінець вийшов з ладу, або ви просто вирішили змінити стиль (спробувати інший варіант кріплення). Становлячись перед вибором, можете помітити, що бувають різні види ремінців для годинників.

Типи ремінців

Вибір досить великий і прийняти зважене рішення допоможуть консультанти магазину. Ми вам підкажемо, які ремінці підходять під вашу модель годинника, а вже подальший вибір залишається тільки за вами, тому що у всіх різні смаки і менеджер не завжди може «вгадати» саме той варіант, який вам сподобається. Радимо вивчити каталог (скористатися фільтром за параметрами ваших годинників) і потім приймати рішення про покупку.

Які бувають ремінці для годинників

  • Шкіряний ремінець класично підійде майже до будь-якої моделі годинників. Приємні відчуття від дотику руки з шкірою ременя і надійний принцип замикання незмінно супроводжує даний варіант. У спеку, або після миття рук необхідно вживати комплекс заходів, щоб шкіра ременя не зсихалась і не потріскалася.
шкіряні ремінці
  • Пластикові ремені недоліку зсихання позбавлені, але вони не відрізняються гнучкістю і приємними тактильними відчуттями. Це вибір мандрівників, дайверів, спортсменів. Практичне і надійне рішення.
пластиковий ремінець
  • Металевий браслет зазвичай вибирають люди солідні, харизматичні, які цінують надійність і довговічність. Він не підведе практично ніколи (якщо тільки покупець не спокусився на дешевизну неякісної моделі), може миттєво зніматися і настільки ж швидко застібатися. Є навіть варіанти, які діють як резинка — це просто чемпіон за швидкістю знімання, до того ж вони легше, бо немає ваги зайвих 3–4 см металу, які зазвичай припадають на замок (єдиний мінус — може при цьому неприємно затиснути волосся на зап’ясті). У разі придбання недорогих виробів замок після декількох місяців використання розбовтується і постійно розстібається. Логічно припустити, що при зіткненні з водою є можливість появи іржі (це не стосується виробів преміум-класу — з титану і золота).
браслет для годинника
  • Плетений ремінець з паракорду ще один незвичайний варіантом для мандрівників, військових, спортсменів. Його можна як купити в готовому вигляді, так і легко сплести самому (в цьому випадку додатково можна закріпити на ньому невеликий компас, підвіску або який-небудь невеликий предмет — все, що забажає ваша фантазія).
  • Текстильний варіант зручний, легкий і має невисоку ціну.
тканевий ремінець

Таким чином ми розглянули тільки основні моделі ременів (існує ще маса варіантів проміжних варіантів — силіконові, керамічні, плетені з гумових кілець, з прикрасами і без). Чоловічі і жіночі моделі, національні переваги, мода, фантазія розробників породили широкий спектр пропозицій на будь-який найвибагливіший смак.

Слід звертати увагу на розмір кріпильної частини ременя і аналогічну частину годинника, в разі неправильного вибору закріпити їх буде дуже складно (а іноді і не можливо), або будуть неакуратні зазори. Також довжина ременя повинна бути обрана за розміром зап’ястя, або підігнана по факту — цією функцією володіють металеві або плетені версії (діаметр руки може змінитися з часом в більшу або меншу сторону). Тому не поспішаючи підходьте до вирішення, обов’язково поміряйте перед покупкою, порадьтеся з друзями і колегами, вивчайте відгуки і відеобзори на просторах інтернету — це все допоможе не помилитися і закладе хороший принцип здійснення покупок на будь-яку тему.