Як правильно доглядати за годинником

Наручний годинник — це незамінний аксесуар в наш час. Він виконує багато важливих функцій і підкреслює стиль, характер людини. Аксесуар супроводжує людину всюди, тому хочеться, щоб він завжди був в ідеальному стані. Для цього варто знати, як правильно доглядати за годинником.

Годинник — це точний інструмент вимірювання часу, який збирають з великої кількості дрібних деталей. Їх роблять захищеними, але все ж з урахуванням, що володар буде гарно доглядати за аксесуаром. Бруд та неправильна експлуатація — все це призводить до поломок.

Для того, щоб ваш годинник працював якомога довше, необхідно дотримуватися нескладних правил:

  • Знімайте годинник, готуючись до сну, займаючись спортом чи перед прийняттям водних процедур.
  • Заводьте годинник в один і той же час. Для цього зніміть його з руки, що дозволить зменшити навантаження на механізм. Потім зробіть кілька оборотів заводною головкою, до опору. Не рекомендується заводити заводну головку годин на зап’ясті, бо вона може погнутися.
  • Оберігайте ваш аксесуар різких перепадів температур.
  • Не допускайте, щоб ваш годинник довго лежав з розрядженою батарейкою.
  • Не кладіть годинник на електроприлади, це може привести до збою часових механізмів.
  • Водостійкий годинник протирайте спочатку вологою серветкою, а після сухою. З часом такий тип годинників може втратити герметичність, тому що прокладки зношуються. Тому раз на три роки необхідно здійснювати перевірку на герметичність.
  • Механічний годинник рекомендовано відносити до майстра раз в 5–7 років для виконання профілактичного ремонту, чистки, змащування механізму.

В наших часових майстерень в місті Київ працюють майстри з багаторічним досвідом роботи. Вони допоможуть відновити точність ходу, перевірити на герметичність, замінити елементи живлення, виконають профілактичний ремонт, чистку механізму і багато іншого.

Телефонуйте нам — (050) 517–37–03, будемо раді проконсультувати і порадити!