Технічне обслуговування або репассаж годинників

Наручний годинник в сучасному світі — це показник статусу власника, тому важливо, щоб він мав чудовий вигляд і точно працював. Недостатньо просто правильно доглядати за аксесуаром, періодично будь-який механізм потребує технічного обслуговування. В часових майстернях ця процедура називається репассаж годинників.

Що таке репассаж годинника

Репассаж — це технічне обслуговування годинників, що включає в себе повне розбирання, ретельну чистку кожної деталі, видалення старого змащення в рубінових каменях і нанесення нового, а також заміна пошкоджених деталей в разі потреби.

Навіщо робити репассаж годинника

Якщо ви хочете продовжити термін служби і зберегти точність вашого годинника вам слід робити технічне обслуговування хоча б раз в 5 років.

Згодом змащування перетворюється в образив, ускладнюючи роботу механізму, тим самим утворюються вироблення в рубінових каменях механізму, що впливає на точність ходу і знос годинника.

Коли нести годинник для технічного обслуговування

Це залежить від умов експлуатації та фізичного стану механізму

Термінове технічне обслуговування потрібне, якщо ваш годинник:

  • зупиняється;
  • має відхилення в точності ходу;
  • погано заводиться або заводна головка туго прокручується.

В наших часових майстернях в місті Київ працюють майстри з багаторічним досвідом роботи. Вони допоможуть вам швидко зробити діагностику і перевірку годинника на приладі (точність ходу і амплітуду коливання балансу).

Також ви можете подивитися, придбати і встановити ремінці, браслети, застібки в наших часових майстернях в місті Київ.