Переваги браслета міланське плетіння

Історія браслету під назвою міланське плетіння починається в 18 столітті у відомому ювелірному будинку в місті Мілан. Там вперше були запропоновані незвичайні жіночі прикраси, що нагадують кольчугу. Переваги браслета міланське плетіння відразу запримітили модниці, так як подібний аксесуар гардеробу підходив до різноманітних нарядів.

ремінець міланське плетіння

Особливий вигляд міланському плетінню надає виробництво ланцюжка, у якому ланки з’єднуються між собою спеціальними якорями, зчепленими в одній площині. Це дозволяє досягти двох параметрів: тонкість і міцність.

В ХХ столітті годинні майстри вирішили застосувати міланську ювелірну прикрасу в своєму годиннику. І на сьогоднішній день практично всі часові бренди мають моделі з браслетами міланське плетіння. Наприклад, такі бренди як Breitling, IWC, Piaget і т.д. У 60-х випустили ряд моделей з даними браслетом.

Перш ніж придбати браслет міланське плетіння для годинника слід ознайомитися з плюсами і мінусами даного типу вироби.

Переваги міланського плетіння

Перша перевага — такі браслети для годинників універсальні. Їх можна використовувати як в класичному, так і в спортивному стилі. Вони однаково красиво виглядають в поєднанні з діловим костюмом або футболкою і джинсами.

міланське плетіння

Завдяки структурі ланок повітря добре циркулює під браслетом. Звідси відразу два плюси: по-перше, шкіра під годинником вільно «дихає», по-друге, термін служби самого виробу значно зростає, тому що волога від шкіри не впливає на нього.

Підведемо підсумок переваг браслетів міланського плетіння:

універсальність;

  • міцність;
  • висока рухливість;
  • циркуляція повітря під браслетом;
  • високий термін служби.

Мінуси міланського плетіння

Незважаючи на красу і зручність у даного браслета все ж є і мінуси:

  • За рахунок особливого плетіння браслет може зачіпляти волосся на руці. Цей недолік, в першу чергу, є актуальним для людей з великим волосяним покровом на зап’ясті. Іноді волосся заплутується у ланки, в результаті при русі або знятті годинника буде невелика депіляція.
  • Іноді спостерігається ослаблення браслету при носінні. Але це не є недоліком міланського плетіння. Проблема полягає в основному в магнітній застібці на годиннику. Якщо застібка поганої якості, то вона з часом слабшає і трохи розтягується. Доводиться кожні 2–3 дні її підтягувати.
  • Є обмеження, коли можна чи неможна носити браслети міланського плетіння. Це пов’язано з структурою виробу і ризиком зачепитися за ланки та зламати його. Наприклад, рекомендуємо знімати годинник, коли займаєтесь спортом чи працюєте в умовах, де є ризик зачепитися браслетом.

Як ви можете побачити переваги у міланського плетіння набагато вагоміші, і даний браслет обов’язково повинен спробувати кожен! А магазин Година вам в цьому допоможе!